Návštěva dětí v obecní knihovně

13.03.2017 17:31

Ve čtvrtek 9. března navštívily obecní knihovnu děti z první a druhé třídy základní školy i s doprovodem paní ředitelky Závadové a paní učitelky Boháčkové . Přišly v hojném počtu, takže zaplnily celou místnost. Na začátku se dozvěděly o chodu naší knihovny a pak pro ně byl připraven program učitelek z lesní školky Markéty a Anety, které děti vyzpovídaly o jejich zájmu o knížky, čtení a znalostí hledání informací na internetu. Pak hrály hru ve vyhledávání knih podle jejich žánru a nakonec si skupiny dětí vyrobily svou vlastní knihu, kterou si odnesly jako dárek.

Celá návštěva proběhla v milém duchu, děti se chovaly ukázněně a je moc potěšující, že i v dnešní době mají velký zájem o četbu, což dokazuje, že většina dětí jsou stálými návštěvníky naší knihovny.