Noc s Andersenem

03.04.2017 15:10

V pátek 31.3 navečer vypukla Noc s Andersenem ročník 2017, tentokrát se Čtyřlístkem. Dětí bylo jako smetí, proto jsme je rozdělili do skupin, každá měla svého vedoucího a tak se cestu kolem světa se Čtyřlístkem a honbou za úkoly a odměnou vydali Fifinka, Myšpulín, Bobík, Pinďa i kovbojka se šejkem se svými skupinami dětí. Na cestě musely plnit různé úkoly, takže hledaly zloděje, rýžovaly zlato, na Sahaře stavěly hrady z písku nebo pomocí Morseovy abecedy posílaly telegramy. V půli cesty se mohly občerstvit krásným dortem a v cíli se jim dostalo zasloužené odměny. Nakonec jsme si opekli špekáčky a děti za doprovodu pohádky ulehly do svých přichystaných pelechů a šly spát.

Celý večer se velmi vydařil, doufám, že se dětem líbil. Celý kolektiv organizátorů se o to moc snažil. Tímto děkujeme ZŠ Březina na poskytnutí prostor a jejím zaměstnancům za aktivní pomoc. Dále dobrovolníkům, kteří obětovali svůj volný čas a pomohli s organizací. Paní knihovnici děkujeme za přípravu celé akce. Noc s Andersenem byla spojena i se sbírkou krémů pro děti nemocné Ichtyázou a děkuji těm, kteří přispěli.