Reference od účastníků kurzu Českého červeného kříže

24.02.2016 08:52

V sobotu 13. února 2016 proběhl kurz Českého červeného kříže na téma "První pomoc při úrazech dětí". Zde je pár reakcí od absolventů tohoto kurzy, které nás potěšily.

 

Děkuji za opravdu přínosný kurz!  Výborný byl především interaktivní výklad od profesionála se zkušenostmi s tvrdou realitou a možnost si vykládané hned i vyzkoušet. Kurz nadmíru naplnil to, co jsem od něj čekala, včetně mého tajného přání vyzkoušet si na figuríně masáž srdce - snad to nebude nikdy doopravdy potřeba. A kdyby přece, možná právě některá znalost z tohoto kurzu zachrání někomu život. Děkujeme za zajímavé akce, které do obce přinášíte!

Krásný den
Lucie Poláková

 

Dne 13.2.2016 jsem se zúčastnila kurzu Prvni pomoc při úrazech dětí, pořádaném Obecní knihovnou v Březině. Kurz byl velmi dobře připraven, splnil moje očekávání na 100%. Byly podány jak základní všeobecné informace, které by měl každý z nás znát, tak další doplňující informace k danému tématu. Lektor měl připravenu prezentaci, prakticke ukázky, účastníci kurzu si mohli sami vše  vyzkoušet. V průběhu kurzu byly zodpovězeny i všechny dotazy účastníků. 

Moc děkuji a těším se na další akci
Dobromila Špačková

 

Rádi bychom Vám poděkovali za organizaci kurzu první pomoci. Kurz pro nás byl velmi přínosný, jelikož správně poskytnutá první pomoc, může zachránit to nejcennější. Proto je důležité vědět, jak má být správně poskytnut.

S pozdravem
Bronislav Fialkowski